info@derpat.cz  |  +420 604 515 222
Sleduj nás

DAN DRYER A/S

Začalo to s jedním vysoušečem rukou ….

Dánsko

DAN DRYER A/S dnes vyvíjí, vyrábí a prodává široký sortiment výrobků, především pro použití v toaletách, šatnách, čerpacích stanicích, hotelích, atd. Začalo to v roce 1980, kdy společnost vyrobila první produkt AA s tlačítkem pro spuštění vysoušeče, který byl krátce nato doplněn bezdotykovým vysoušečem AE. Oba produkty se staly klasikou a jsou stále jedním z pilířů produktů DAN DRYER. Dnes se k těmto modelům vyrábějí další velice úspěšné modely BJÖRK, TAPS, DESIGN, MICRO, MINI, MAXI, TURBO.

Česko

Společnost získala výhradní zastoupeni v roce 2010 a je silným partnerem pro společnost DAN DRYER A/S v České republice. Společnost má dlouhodobé zkušenosti s prodejem produktů pro stavebnictví a interierového designu. V součastné době jsme se rozhodli založit společnost Derpat Czech, s.r.o., která se bude specializovat na komlexní řešení staveb a sociálních vybavení.

Vysoká kvalita

Všechny DAN DRYER produkty musí splňovat následující minimální požadavky na vysokou kvalitu výrobků:

  • Nízká hlučnost
  • Vysoký výkon
  • Dlouhá a bezporuchová životnost
  • Alespoň 90% materiálů, musí být recyklovány.

Úspěch na trhu

Oba výrobky AA/AE a všechny ostatní výrobky má DAN DRYER uvedené na trh a ty splňují přísné požadavky. Tyto produkty jsou úspěšně prodávány 30 let od vzniku společnosti DAN DRYER A/S.

DAN DRYER je lídrem na trhu v jeho sortimentu. Nejen v Dánsku a Německu, ale také v mnoha jiných zemí, hlavně v Evropě.

Více informací na www.dandryer.cz